РАЗГЛЕДАЙТЕ НАШИТЕ ОБЯВИ ЗА РАБОТА

Позиция:

Маневрист

Месторабота - Град:

Sofia - Stolichna

Индустриален сектор:

Производство и поддръжка

Професионален бранш:

Референтен код:
M
Референтен офис:
Sofia
Академична степен
Диплома за средно образование
Вид договор
Безсрочен договор
Описание на позицията:
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент - водеща компания в сектора на бързооборотните стоки в България търсим да наемем мотивиран и отговорен служител за позиция:

Маневрист

Отговорности:

· Премества и препаркира камионите в рамките на складовото пространство, при товарене на стока;
· Спазва установените стандарти на компанията и правилата за безопасност.

Изисквания:

· Средно образование;
· Шофьорска книжка кат.С;
· Опитът на подобна позиция ще бъде зачетен като предимство;
· Мотивация и отговорност в изпълнението на поставените задачи;
· Отговорност и умения за работа в екип;
· Готовност за работа на сменен режим и нощен труд.

Компанията предлага:

· Възможност за придобиване на опит в една от компаниите – лидери на пазара;
· Динамична работна среда, подкрепяща постигане на високи резултати;
· Мотивиращо възнаграждение и отлични условия на работа;
· Възможност за лично и професионално развитие;
· Организиран служебен транспорт от/до София; Фирмено работно облекло; Осигурени освежаващи напитки на работното място.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете своята автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
​Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017
Дата на публикуване на офертата:     25/09/2017
Дял |