РАЗГЛЕДАЙТЕ НАШИТЕ ОБЯВИ ЗА РАБОТА

Позиция:

Оператори шевно производство

Месторабота - Град:

Sofia - Stolichna

Индустриален сектор:

Производство и поддръжка

Професионален бранш:

Референтен код:
OSHP
Референтен офис:
Sofia
Академична степен
Диплома за средно образование
Вид договор
Безсрочен договор
Описание на позицията:
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент – бързо развиваща се и динамична компания, базирана в близост до София, специализирана в производството на автомобилни седалки, търсим отговорнa и мотививана личност за позиция:

Задължения:

• Шиене на тапицерии за седалки за автомобили по предварително установени стандарти от работодателя;
• Спазване на поставените срокове и качествено изпълнение на работните задължения.

Предварителни изисквания:
• Опитът на същата и/или подобна позиция е предимство;
• Сръчност;
• Отговорност и изпълнителност;
• Желание за усвояване на нови умения и процеси.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с пълни осигуровки;
• Конкурентно възнаграждение в размер на 720 – 1200 бруто;
• Осигурен транспорт;
• работа две дневни смени;
• Обучения и възможности за кариерно развитие;

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
​Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017
Дата на публикуване на офертата:     25/09/2017
Дял |