РАЗГЛЕДАЙТЕ НАШИТЕ ОБЯВИ ЗА РАБОТА

Позиция:

Продавач консултант в магазин за обувки

Месторабота - Град:

Sofia - Stolichna

Индустриален сектор:

Търговия - Мода и луксозни стоки

Професионален бранш:

Референтен код:
PKMO
Референтен офис:
Sofia
Академична степен
Диплома за средно образование
Вид договор
Безсрочен договор
Описание на позицията:
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент - международна верига магазини, лидер в търговията с обувки и спортни стоки, търсим мотивирана и отговорна личност за позиция:

Продавач-консултант на непълен работен ден (4 ч)

Отговорности:

  • Реализира успешни продажби на артикулите в магазина;
  • Обслужва клиенти по предварително зададени от фирмата стандарти;
  • Провежда  ефективно кампании с намаления, дозареждания и пренареждания по зададени критерии;
  • Грижи се за доброто търговско представяне на стоката; Контролира търговския обект;
  • Извършва първични касови операции и осчетоводява; Проверява стоката за дефект и коректна цена;
  • Приема, разопакова и подрежда получената стока;
  • Оказва помощ при подготовка на ревизия и изпълнява възложени задачи свързани с нея;
  • Подготвя, подрежда и поддържа декорацията във филиала и на витрините;
  • Следи за реда в търговския обект и в склада;
  • Почиства търговските площи.

Изисквания
  • Средно образование;
  • Предишен опит за подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Отлични умения за комуникация;
  • Умения за работа в екип, ориентираност към постигане на резултати;
  • Отговорност, прецизност и коректност;
  • Силна мотивация за работа;

Компанията предлага:
  • Работа на половин работен ден и гъвкав график;
  • Динамична работна среда и отлични условия на труд;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Възможности за личностно и професионално развитие.
Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
​Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017
Дата на публикуване на офертата:     25/09/2017
Дял |